4 лютого вчитель інформатики, Алла Володимирівна Поморська та вчитель фізики Степан Петрович Заставний провели захопливий урок-дослідження у 11-Б (ІТ) класі на тему "Іван Пулюй його відкриття та внесок у науку".
Урок відбувся у груповій формі, де учні працювали над дослідженням різних аспектів життя та діяльності Івана Пулюя, використовуючи знання з інформатики, фізики та історії.


Учні створили статтю в Google Docs, інфографіку в Canva та презентацію в Google Slides, щоб показати, як інформаційні технології допомагають досліджувати історичні постаті.


Досліджено, як Пулюй працював із катодними променями, створював пристрої та чому його відкриття залишилися в тіні Рентгена. За допомогою PhET Interactive Simulations було змодельовано дію рентгенівських променів.


Учні дослідили ключові відкриття того періоду, взаємини Пулюя з Рентгеном та створили історичну газету 1895 року із заголовком "Іван Пулюй – справжній першовідкривач рентгенівських променів?".


Учні створили комікс і відеоролик, у яких уявили, як Пулюй працював би у сучасній лабораторії, використовуючи AI-інструменти та комп’ютерне моделювання.




Немає коментарів:
Дописати коментар