Історія створення філії

        Бучацька філія Тернопільського обласного комунального відділення Малої академії наук України створена у 2006 році на базі Бучацького ліцею. Впродовж усіх років керівником філії є заступник директора з навчально-методичної роботи Бучацького ліцею Урбанська Леся Євгенівна.
     
 Молоді науковці мають можливість навчатися у секціях різного спрямування таких як "Історія", "Біологія", "Економіка", "Географія", "Математика", "Інформатика", "Наукова зміна". Знання учням дають досвічені викладачі Тернопільських вишів та учителі Бучацького ліцею. 
      
    У 2016-2017 н. р. розпочали роботу такі секції: 
  • біології; 
  • інформатики та обчислювальної техніки; 
  • історії України; 
  • географії; 
  • математики; 
  • економіки.
      На початок навчального року у філії навчається: 132 слухачів.

     Заняття з математики проводить Карабін О.Й., кандидат педагогічних наук ТНПУ ім. В. Гнатюка, з історії України – Старка В.В. – кандидат історичних наук, доц. ТНПУ ім. В. Гнатюка, з географії Питуляк М.В. – кандидат географічних наук, доц. ТНПУ ім. В. Гнатюка, з економіки- Литвинова О.Н. – канд. економічних наук, доц. ТДМУ,   з біології проводять викладачі ТНПУ ім. В. Гнатюка і ТДМУ ім. І. Горбачевського,  інформатики Поморськ А. В., заступник директора з виховної роботи , вчитель інформатики Бучацького ліцею, а заняття щодо написання наукових робіт проводить заступник директора з навчально-методично їроботи, вчитель історії Бучацького ліцею  - Урбанська Л. Є.
  

 Викладачі Бучацької філії обласного відділення МАН основним завданням у своїй роботі ставлять залучення обдарованої молоді до науково-дослідницької діяльності, створюють умови для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.
 

  За роки існування учні здобували перемоги у ІІ та ІІІ етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, зокрема у секціях «Біологія» та «Комп'ютерні науки».
   

 Учні-члени МАН також є учасниками конкурсів різних напрямків. Постійними переможцями є учні секції «Інформатика», у Відкритому конкурсі з інформаційних технології у трьох номінаціях «Програмування», «Офіс -мененджмент» та «Web-дизайн». Учні також є постійними учасниками Міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер» (у 2015 р. із 20 учасників отримали 11 дипломів з відмінним результатом і 9 дипломів з добрим).
   

 Бучацька філія Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України за роки своєї діяльності випустила багато випускників, які стали студентами престижних вишів України.

Немає коментарів:

Дописати коментар